top of page
Log In
HOME
ABOUT
OUR MENU
CONTACT
MORE
Use tab to navigate through the menu items.
Class Packages
Purchase a class pack and save!
4 Class Pack
$
68
68$
Â
Valid for one month
Purchase in Studio
8 Class Pack
$
128
128$
Â
Valid for 2 months
Purchase in Studio
12 Class Pack
$
180
180$
Â
Valid for 3 months
Purchase in Studio
Monthly Unlimited
$
99
99$
Every month
Â
Purchase in Studio
bottom of page